Przyłącz się!

Dołącz do społeczności, poznaj nowych i ciekawych ludzi!

Zaloguj się przez Facebook
Wszyscy użytkownicy
Zobacz wszystkie
Anna 44 udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Anna 44 zdjęcia 3 minut(y)

W Niemczech często spotyka się takie widoki, szczególnie są one przy drodze do małego miasteczka lub wsi. Szkoda, że u nas się tego nie spotyka.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję12 minut(y)

Koprzywnica Twoim miastem

W Koprzywnicy dużo się dzieje. Najwięcej wiedzą mieszkańcy tego miasta i okolic. Napiszcie nam co tak właściwie się się wydarzyło, jakie macie nowe nowiny. Koprzywnica Waszym miastem!

Koprzywnica
Anna 44 udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Anna 44 zdjęcia 1 godzinę temu 14 minut(y)

Facebook atakuje nas z każdej strony, nawet zrobiono i postawiono znak na ulicy, choć hasła są fajne: Żyjemy, kochamy, jesteśmy podobni, jesteśmy częścią.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję1 godzinę temu 57 minut(y)

Końskie Twoje miasto

Zapraszam zainteresowanych dołączcie do tej grupy. Końskie Waszym miastem. Piszcie o wszystkim co dotyczy tego miasta i okolic. Warto czasami dodać nowy temat, tak, żeby innym dać sygnał, że coś się coś w mieście i okolicach dzieje.

Końskie
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 1 minutę temu

Konstantynów Łódzki Twoje miasto

Dobrze, że tutaj trafiłeś. Jak już jesteś to dołącz do grupy Konstantynów Łódzki i pisz na naszym portalu co w tym mieście się wydarzyło. Od Ciebie zależy jaki temat podejmiesz. Można pisać dosłownie o wszystkim, ważne żeby to była prawda.

Konstantynów Łódzki

Posucha w Żabnie, kiedyś to był raj, a teraz ciężkie czasy nastały. Chyba boćków za dużo i to przez to żaby nie mają życia.

zaba skomentował(a) polityk zdjęcie 2 godziny 56 minut(y)

Trawiasty ten polityk, znaczy się ekologiczny, więc ja będę głosowała na takiego. Do tego krawat czerwony i biała koszule, znaczy się patriotyczny.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję15 godziny 14 minut(y)

Konstancin-Jeziorna Twoim miastem

Tak, właśnie jest Konstancin-Jeziorna to moje miasto. Możesz dołączyć właśnie do tej grupy i napisać nam co się wydarzyło, chcesz zawsze możesz dodać swój temat, zainspirować innych do udzielenia odpowiedzi, zainteresować danym zagadnieniem. Dołącz do grupy Konstancin-Jeziorna.

Konstancin-Jeziorna
Anna 44 udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Anna 44 zdjęcia 16 godziny 23 minut(y)

Może ktoś nie ma pojęcia jak wygląda drzewo bananowe. No to macie ściągawkę.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję18 godziny 54 minut(y)

Konin to moje miasto

Mieszkańcy Konina i okolic mogą pewnie wiele powiedzieć o tym mieście, jak się w nim żyje, jakie problemy mają mieszkańcy. Chcesz to opowiedz nam o nich, dołącz do grupy Konin i dodaj swój temat. Podziel się z innymi tym co wiesz. Konin przecież to Twoje miasto.

Konin
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję19 godziny 24 minut(y)

Koniecpol to moje miasto

Koniecpol to zapewne nie koniec Polski i żyją tam też ludzie. Jesteś z Koniecpola, to Twoje miasto, dołącz i pisz co się dzieje. Warto pisać, zwracać innym uwagę na to co się w najbliższej okolicy dzieje. Koniecpol moim miastem.

Koniecpol
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję19 godziny 32 minut(y)

Kołobrzeg leży nad morzem

Kołobrzeg Twoim miastem. Kto o nim nie słyszał? Jadąc nad Bałtyk warto zajrzeć i przekonać się jaki jest piękny. Czasami zazdroszczę mieszkańcom, że na co dzień żyją w takim mieście. Byłeś tam, może mieszkasz, dołącz do grupy Kołobrzeg.

Kołobrzeg
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję19 godziny 52 minut(y)

Koło Twoim miastem

Wszyscy co chcą mogą tutaj dołączyć, szczególnie zapraszam mieszkańców Koła i okolic. Koło to Twoje miasto i dlatego powinieneś się w tej grupie znaleźć. Pamiętaj, nie stój z boku, bo inni będą za Ciebie decydować.

Koło (województwo wielkopolskie)
masaz Wolsztyn udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Masaz Wolsztyn zdjęcia 20 godziny 55 minut(y)

Nadszedl sezon na osy, bo owocow pelno wokol. Nie lubie tych lobuzow. Czlowiek chce zjesc na dworze a te zaraz chca jesc na spolke.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję21 godziny 44 minut(y)

Kołaczyce województwo podkarpackie Twoim miastem

Kołaczyce może to nie jest metropolia, ale wydarzeń i tematów, które zainteresują mieszkańców jest dużo. Pisz o Kołaczycach, o wydarzeniach, historii, dniu codziennym. Wszystko może być ciekawe. Ludzie w internecie szukają wielu informacji. Dołącz do Kołaczyc i pisz, może inni się też odezwą.

Kołaczyce
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję21 godziny 50 minut(y)

Koluszki Twoim miastem

Możesz dołączyć do grupy Koluszki, to Twoje miasto w którym żyjesz? Bądź z innymi mieszkańcami razem i napisz nam co ciekawego w Koluszkach się wydarzyło. Spraw, które zainteresują innych jest tysiące, od Ciebie zależy, czy przejdziesz koło nich obojętnie, czy zwrócisz innym na nie uwagę. Koluszki to przecież Twoje miasto!

Koluszki
masaz Wolsztyn udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Masaz Wolsztyn zdjęcia 22 godziny 26 minut(y)

Oprócz oleju z dziurawca robie krem i olej z nagietka. Olej podobnie jak dziurawiec zalewam oliwa i stawiam na naslonieczniony parapet na 2 tygodnie, potem filtruje i gotowe. Do kremu potrzeba dwie garscie platkow (jak na olej) i 200g gesiego smalcu, choc nawet zwykly wieprzowy spelnia swoja role. Nalezy doprowadzic do wrzenia (nie zagotowac!) lacznie z platkami i ostudzic. Po ostudzeniu calkowitym i odczekaniu jakiegos czasu znowu doprowadzic do wrzenia, zdjac z ognia, troche ostudzic i przefiltrowac przez sitko lub gaze. Rozlac do sloiczkow, potem poczekac az krem wystygnie i wlozyc do lodowki.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję23 godziny 2 minut(y)

Kolonowskie Twoim miastem

Kolonowskie to miasto w województwie opolskim. Jesteś z tych okolic, dołącz do grupy i pisz o rzeczach, które dotyczą tego regionu. Możesz dodać nieskończoną ilość tematów. Ważne, żeby zainteresować nimi innych mieszkańców.

Kolonowskie
Wiktoria udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Wiktoria zdjęcia 23 godziny 35 minut(y)

A propo's ozdabiania domu i ogrodu. Zobaczcie co mozna zrobic z doniczek. Wczoraj przypadkowo odkrylam, co mozna zrobic ze zbitych ceramicznych doniczek.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję23 godziny 36 minut(y)

Kolno województwo podlaskie Twoim miastem

Może mieszkasz w Kolnie w województwie podlaskim? Może to Twoje miasto, a może mieszkasz niedaleko Kolna? Dołącz do grupy, może inni też za Twoim przykładem dołączą i poznasz przez to nowych znajomych? Pisz co się wydarzyło w Kolnie, co usłyszałeś nowego.

Kolno