PRACA OPIEKA NIEMCY

Opinie Centrum Eurokontakt

Drukuj
Kategoria: Praca opiekunka
Opublikowano Administrator

Poniżej opiekunki znajdą opinie odnośnie firmy Centrum Eurokontakt ul Partyzantów 29-400 Zamość, która znajduję się w katalogu praca opieka Niemcy. Proszę o zachowanie kultury i dodawanie komentarzy. Opinie te mam nadzieje pozwolą opiekunkom na właściwe podjęcie decyzji o pracy w tej firmie.

Zapraszam do dodawania wpisów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze   

 
0 #7 Maria B 2014-09-13 15:44
Firmy reklamują się,że opłacają wszystkie składki ZUS-to niestety nie jest prawda.Często podstawa od której nalicza się składki jest zaniżana.Nie są opłacane składki chorobowe (są nieobowiązkowe) ale nikt o tym nie informuje,że można je opłacać dobrowolnie.W razie choroby nie mamy płaconego zasiłku chorobowego.War to przed wyjazdem te kwestie wyjaśnić.
Cytować
 
 
0 #6 PHILADELPHIA 43 2014-02-23 21:19
ZMIENCIE TA FIRME...NIEWART O PSIOCZYC...MACI E RACJE..PANIENKI -JAK TO PANIENKI,,,CZAS AMI ZALUJE,,,ZE ZADNA Z NICH NIE BYLA W TEJ PRACY..NIEWIEM CZY BYLABY SKLONNA POTEM DO PODSMIECHUJEK.. .POLSKA KLASY C TAK MA WIDOCZNIE :roll:
Cytować
 
 
0 #5 Betreuerin 2013-03-13 18:46
ja nie mogę narzekać. Byłam już w kilku firmach i przy tej zostałam na dłużej. Wiadomo milionów się nie zarobi-chyba nigdzie zresztą, a praca jest jaka jest, gdyby nie konieczność mało kto jechałby do podcieranie tył**** dziadkom. Ale jak coś jest źle zawsze można zadzwonić i opowiedzieć, nikt się ze mnie nie śmiał podczas takiej rozmowy. Ja jestem zadowolona.
Cytować
 
 
0 #4 Iza 2013-03-10 12:15
A ja pracuję z tą firmą już ponad 1.5 roku i nie mogę powiedzieć złego słowa- wypłata zawsze na czas-wszystkie składki odprowadzane- jak zjeżdżam do Pl na mc- to też jestem ubezpieczona- jeden fakt- nikt z firmy nie dzwonił do mnie nigdy- ale też nie było takiej potrzeby.....ja k potrzebowałam RMU zawsze dostałam- osobiście polecam z własnego doświadczenia.
Cytować
 
 
0 #3 Paweł 2012-11-14 14:47
Witam,
jak dla mnie ta agencja nie powinna wcale istniec.Zatrudn ione młode panienki,ktore chca sie szybko dorobic naszym kosztem.Jedna z nich w rozmowie ciagle podśmiewuje się.Pieniędzy nie wypłacili wszystkich,musi ałem się później upominać o resztę i to jeszcze postawić ostro na swoim ,bo inaczej by nie wypłaciły,pomim o,że umowa była na tyle ile była.Ale umowa jest przed praca , a po pracy juz niby zapomnialy na ile sie umawialismy i dopiero po długiej rozmowie dosłali reszte..Podczas pobytu w Niemczech zero kontaktu z ich strony,żadnego zainteresowania pracownikiem ,a gdy ja zadzwoniłem to takie niby zadowolone rozmowa i dopytuja sie co u mnie .Ale nie na swój rachunek.Czysta ignorancja i lekcewazenie.Na prawde nie polecam.Jest mnostwo innych agencji.Tą sobie darujcie ludzie!!!Nigdy wiecej!
Pozdrawiam opiekunki i opiekunów.
Cytować
 
 
0 #2 Wiktoria 2012-10-18 22:21
Co do firmy Centrum Eurokontakt to mam mieszane uczucia. Niby wszystko ok, co do wypłaty nie mogę narzekać, wszystko na czas z tym, że myślałam, że płacą składki emerytalno - rentowe a się okazało, że nie. Dziwne to trochę, zgodne z przepisami, ale lepiej wcześniej o tym wiedzieć a nie dowiedzieć się po pół roku.
Cytować
 
 
0 #1 Administrator 2012-10-15 22:26
Mam nadzieję, że pojawią się zarówno pozytywne i negatywne komentarze.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Custom text here