Przyłącz się!

Dołącz do społeczności, poznaj nowych i ciekawych ludzi!

Zaloguj się przez Facebook
Wszyscy użytkownicy
Zobacz wszystkie
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 13 minut(y)

Kcynia moje miasto

Chcesz, dołącz do grupy Kcynia. Pamiętaj warto mieć zawsze wielu sprawdzonych przyjaciół. Może ich tutaj znajdziesz. Dołącz do na do grupy Kcynia i pisz co u Was się dzieje.

Kcynia
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 15 minut(y)

Kąty Wrocławskie Twoje miasto

Uważasz, że Kąty Wrocławskie są Twoim miastem, bardzo dobrze, dołącz do tej grupy i pisz. Zapewne tematów jest bardzo dużo. Od Ciebie zależy, który poruszysz. Bądź z nami, pisz na tej stronie. Może znajdziesz przyjaciół, wszystko jest możliwe.

Kąty Wrocławskie
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 24 minut(y)

Kazimierza Wielka moim miastem

Chcesz to bądź z nami z grupą Kazimierza Wielka i napisz nam o tym mieście, jak się w nim mieszka. Dołącz do tej grupy i szukaj ludzi, którzy będą jak Ty aktywni. Wspólnie można zrobić wiele rzeczy. Kazimierza Wielka Twoim miastem.

Kazimierza Wielka
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 27 minut(y)

Kazimierz Dolny to moje miasto

Kazimierz Dolny to piękne miasto. Jak się w nim mieszka, jak żyje? Zapraszam wszystkich do dyskusji na ten temat. Pewnie znajdą się tacy, co mieszkają w Kazimierzu Dolnym i okolicach, jak i tacy, co mieli okazję odwiedzić to miasto. Dołącz do grupy Kazimierz Dolny.

Kazimierz Dolny
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 32 minut(y)

Katowice moim miastem

Wszyscy z nas wiedzą gdzie leżą Katowice, są też tacy, którzy mieszkają w mieście i okolicach. Dołącz do nas, jeżeli mieszkasz w tym rejonie. Jest zapewne wiele spraw, które warto poruszyć, można dodać nowy temat lub pisać dalej w tym. Zapraszam wszystkich do dyskusji. Katowice moim miastem.

Katowice
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 37 minut(y)

Jestem z Kartuz

Kartuzy to moje miasto, tak właśnie jest i pewnie dlatego zajrzałeś na tą stronę. Dołącz do nas do tej grupy i napisz co w Kartuzach nowego. Ciekawe rzeczy się pewnie dzieją i warto o nich też porozmawiać. Jesteś z Kartuz, dołącz do nas.

Kartuzy
Pepe skomentował(a) ten Wiktoria film 4 godziny 49 minut(y)

Ja przechodzę każdą kwalifikację i jak oczywiście zechcę to zawsze mam pracę, tylko nie zawsze chcę, to inna sprawa.

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

Jak przeprowadzać rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą, kilka ważnych rzeczy.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję5 godziny 38 minut(y)

Karpacz moim miastem

Każdy wie gdzie Karpacz leży. Pewnie nie raz już w tym mieście byliście. Macie coś do powiedzenia, może dodacie swój temat, w którym opowiecie o Karpaczu, wszystko jest możliwe. Zapraszam serdecznie wszystkich do dołączenia do grupy Karpacz.

Karpacz
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję6 godziny 7 minut(y)

Karlino moim miastem

Słyszałem o Karlinie, choć osobiście nie byłem w nim. Zapraszam wszystkich, którzy byli w nim, mieszkają, a może tak jak ja tylko słyszeli o tym mieście. Dołącz do grupy Karlino, ja już należę.

Karlino
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję6 godziny 10 minut(y)

Kargowa moim miastem

Słyszałeś o Kargowej, może byłeś, a może w niej mieszkasz. Dołącz do grupy Kargowa i pisz co widziałeś, co się w tym mieście dzieje. Tematów jest sporo, wystarczy mieć oczy otwarte.

Kargowa
Beata123 udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Beata123 zdjęcia 7 godziny 55 minut(y)

Od pewnego czasu czuję się jak hipopotam, a to za sprawą puchnących nóg.Każda kobieta na pewno to przeszła przynajmniej raz a lato to niestety najgorsza, chociaż ja mam co jakiś czas bez względu na porę roku. Pozdrawiam podobne hipcie.

Beata123 dodał(a) film. 8 godziny 22 minut(y)

Bardzo lubię wesołe dzieci, ale tutaj technika zrobiła swoje fantastycznie.

Baby's

Muszę przyznać, ze w Niemczech opieka nad starszymi ludźmi stoi na wysokim poziomie, wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku (czasami też się psuje).

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję20 godziny 9 minut(y)

Karczew Twoim miastem

Jesteś z Karczewa, a może z okolic napisz nam co się w tym mieście i okolicach dzieje. Może jakieś ciekawe rzeczy, które zainteresują wszystkich. Pisz śmiało, czasami warto dodać nowy temat do dyskusji.

Karczew
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję23 godziny 51 minut(y)

Kańczuga moje miasto

Nie jest za duże, ale to moje miasto. Kańczuga, tutaj żyję i pracuję, może w okolicy mieszkam i tylko raz w tygodniu robię zakupy. Dołącz do tej grupy i pisz co u Was nowego. Zapraszam wszystkich chętnych.

Kańczuga
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję23 godziny 57 minut(y)

Kamieńsk Twoim miastem

Jeżeli tak jest, jeżeli Kamieńsk to Twoje miasto, to jesteś we właściwym miejscu. Dołącz do grupy Kamieńsk i bądź naszym korespondentem. Pisz co się wydarzyło, jakie to jest miasto, jacy ludzie żyją. Tematów jest zawsze dużo, warto zainteresować innych Kamieńskiem.

Kamieńsk
administrator rozpoczął(a) nową dyskusjęWczoraj

Kamień Pomorski to Twoje miasto

Kamień Pomorski Twoim miastem? Chcesz to dołącz do nas i pisz o tym, co ważne dla lokalnej społeczności. Wiele rzeczy się dzieje, wystarczy się trochę dookoła rozejrzeć. Żyjesz w Kamieniu Pomorskim lub okolicach, dołącz do tej grupy.

Kamień Pomorski
administrator rozpoczął(a) nową dyskusjęWczoraj

Kamień Krajeński moim miastem

Wszyscy mogą dołączyć do tej grupy. Nie musisz mieszkać w Kamieniu Krajeńskim, może masz tam przyjaciół a może byłeś przejazdem w tym mieście. Napisz nam co Ciebie spotkało. Kamień Krajeński to też miasto, które poznałeś.

Kamień Krajeński
administrator rozpoczął(a) nową dyskusjęWczoraj

Kamienna Góra Twoim miastem

Dołącz do tej grupy. Kamienna Góra to Twoje miasto i warto coś o nim napisać. Można dodać swój własny temat, zainteresować innych swoją miejscowością. Może zaczniesz swój biznes promować. Wszystko zależy od Ciebie. Kamienna Góra Twoim miastem.

Kamienna Góra

www.szybkafaktura.pl/

Faktura VAT, Fakturowanie Online | szybkafaktura.pl

Internetowy program do wystawiana faktur. Faktury online. Księgowość przez internet. Niskie koszty obsługi. Doświadczenie w wystawianiu faktur. Oszczędność czasu. Zapraszamy do kontaktu.