Przyłącz się!

Dołącz do społeczności, poznaj nowych i ciekawych ludzi!

Zaloguj się przez Facebook
Wszyscy użytkownicy
Zobacz wszystkie
polityk udostępnił(a) zdjęcie w galerii: polityk zdjęcia 24 minut(y)

W tym roku już odpuszczę sobie wybory do Parlamentu, ale w następnych to ja Wam pokaże, kto jest kto i ukażę swoją twarz. Teraz pozostaję anonimem, lepiej nie odkrywać twarzy!

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję37 minut(y)

Kłobuck Twoim miastem

Jeżeli już zajrzałeś tutaj to dołącz do grupy Kłobuck. Widocznie coś Ciebie skłoniło do tego, że tutaj jesteś. Może Kłobuck to w jakimś sensie Twoje miasto. Jeżeli odpowiesz tak, pisz o Kłobucku i okolicach, podziel się z innymi posiadaną wiedzą.

Kłobuck
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję48 minut(y)

Kłecko w Wielkopolsce Twoim miastem

Mieszkańcy Kłecka w Wielkopolsce wiedzą gdzie Kłecko leży, ja też wiem, ale może inni z nas nie wiedzą? Przybliżcie nam to miasto, tak, żeby było o nim głośno. Dołączcie i piszcie o sprawach codziennych. Zapraszam.

Kłecko
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję52 minut(y)

Kluczbork Twoim miastem

Zapraszam do grupy Kluczbork, to Twoje miasto. Jesteś z Kluczborkiem związany, może się tam urodziłeś, może pracujesz, a może mieszkasz? Dołącz do nas, do grupy Kluczbork i pisz nam o tym co się wydarzyło, na co inni powinni zwrócić uwagę.

Kluczbork
malenka udzielił(a) się w dyskusji: Targ w Wolsztynie zawsze w czwartek 4 hours ago

Muszę przyznać, ze lubię na targu kupować. Owoce i warzywa są świeże i tańsze w sezonie niż w markecie. Szkoda tylko, ze targ nie jest dwa razy w tygodniu, raz to stanowczo za mało.

Marek45 skomentował(a) ten Hela film 4 godziny 17 minut(y)

Wybieram się na Pomorze Zachodnie, może w tym roku odwiedzę Strączno?

Półwysep Strączno

Piękne tereny, niestety ostatnio zaniedbane. To tam kiedyś odbywały się zloty młodzieży, a do przystani dopływał statek.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję4 godziny 33 minut(y)

Kleszczele województwo podlaskie

Kleszczele leżą w województwie podlaskim. Znasz to miasto, napisz coś o nim, może do grupy dołączą też inni mieszkańcy. Tematów jest wiele, życie codzienne, atrakcje, wydarzenia i wiele innych rzeczy. Dołącz do grupy Kleszczele!

Kleszczele
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję4 godziny 37 minut(y)

Kleczew leży w Wielkopolsce

Znasz Kleczew, dołącz do tej grupy. To miasto leży w Wielkopolsce i nie należy do największych, co nie znaczy, że mieszkańcy nie mają nic do powiedzenia. Piszcie co w Kleczewie się dzieje.

Kleczew
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję4 godziny 39 minut(y)

Twoje miasto Kisielice

W województwie warmińsko-mazurskim leżą Kisielice. To Twoje miasto? Jak się tam żyje, co nowego w Kisielicach. O tym i o innych rzeczach możesz nam opowiedzieć.

Kisielice
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję4 godziny 43 minut(y)

Kietrz Twoim miastem

Chcesz nam coś opowiedzieć o tym mieście, dodaj swój temat. Kietrz Twoim miastem i warto dołączyć do tej grupy. Bądź aktywnym i nie zapomnij, że wiele ważnych rzeczy się dzieje. Czasami nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Kietrz
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję5 godziny 18 minut(y)

Kielce Twoje miasto

Dołącz do grupy Kielce, to Twoje miasto? Możesz dużo zrobić dla lokalnej społeczności. Pisz o tym, co się w Kielcach dzieje, tak, żeby też i inni się o tym dowiedzieli. Miej oczy otwarte na wszystko.

Kielce
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję5 godziny 25 minut(y)

Kęty to moje miasto

Każdego, kto był kiedyś w tym mieście zapraszam do uczestnictwa w tej grupie. Kęty Twoim miastem! Pisz, nadawaj, bądź aktywnym. Możesz promować swoją firmę, swoja osobę. Możliwości masz wiele, wykorzystaj je.

Kęty
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję5 godziny 29 minut(y)

Kętrzyn Twoim miastem

Kętrzyn, Twoim miastem. Mieszkasz w okolicach, dołącz do tej grupy i pisz co się w Ketrzynie dzieje. Miałem okazję być kiedyś w tym mieście dlatego też jestem w tej grupie. Dołącz i Ty, jeżeli znasz to miasto.

Kętrzyn
masaz Wolsztyn udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Masaz Wolsztyn zdjęcia 15 godziny 33 minut(y)

Wieczorem wybralam sie na zbior dziurawca. Spotkalam bardzo sympatycznych i zarazem zdziwionych ludzi, ktorzy pytali, co za ziolo zbieram. Niektorzy pytali o zielsko i na co mi jest potrzebne? Ja w srodku tylko bylam cala szczesliwa, ze w tym roku tak obrodzilo, ze chyba zrobie ze 2 litry mojego oleju do masazu, bo wzmacnia i miesnie i kosci. Taki olej kosztuje 25zl za 100 ml, a ja mam bede miec 2 litry za 20zl. Czyz to nie piekne? A potrzebuje do pracy, to niestety trzeba zebrac.

opiekunka Podejrzewam, że taki olej jest dużo więcej wart niż ten kupiony w sklepie. Ile procent dziurawca jest w tym ze sklepu oto jest pytanie? 7 godziny 48 minut(y)
loader
loader
Attachment
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję18 godziny 59 minut(y)

Kępno to Twoje miasto

Kępno to Twoje miasto w którym żyjesz. Dołącz do nas, do Kępna i poznaj nowych ludzi z Kępna i okolicy. Zapraszam wszystkich do rozmowy, tak, żeby lepiej nam się żyło. Dodajcie swój oryginalny temat i powiadomcie znajomych, że jesteśmy.

Kępno
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję19 godziny 19 minut(y)

Kępice moim miastem

Dołączcie do grupy Kępice, mieszkacie w tej miejscowości lub w okolicach piszcie co się ostatnio u Was wydarzyło. Jest wiele rzeczy o których warto pisać, warto czasami zainicjować jakiś temat, może znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania.

Kępice
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję20 godziny 44 minut(y)

Kędzierzyn-Koźle Twoim miastem

Jeżeli już tutaj jesteś to dołącz do tej grupy i pisz co w Twoim mieście nowego się dzieje. Może warto zwrócić uwagę na pewne rzeczy, które dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla są bardzo ważne. Bądź z nami, może znajdziesz przyjaciół.

Kędzierzyn-Koźle
administrator rozpoczął(a) nową dyskusjęWczoraj

Kcynia moje miasto

Chcesz, dołącz do grupy Kcynia. Pamiętaj warto mieć zawsze wielu sprawdzonych przyjaciół. Może ich tutaj znajdziesz. Dołącz do na do grupy Kcynia i pisz co u Was się dzieje.

Kcynia
administrator rozpoczął(a) nową dyskusjęWczoraj

Kąty Wrocławskie Twoje miasto

Uważasz, że Kąty Wrocławskie są Twoim miastem, bardzo dobrze, dołącz do tej grupy i pisz. Zapewne tematów jest bardzo dużo. Od Ciebie zależy, który poruszysz. Bądź z nami, pisz na tej stronie. Może znajdziesz przyjaciół, wszystko jest możliwe.

Kąty Wrocławskie