Przyłącz się!

Dołącz do społeczności, poznaj nowych i ciekawych ludzi!

Zaloguj się przez Facebook
Wszyscy użytkownicy
Zobacz wszystkie
malenka udzielił(a) się w dyskusji: Targ w Wolsztynie zawsze w czwartek 1 godzinę temu 57 minut(y)

Muszę przyznać, ze lubię na targu kupować. Owoce i warzywa są świeże i tańsze w sezonie niż w markecie. Szkoda tylko, ze targ nie jest dwa razy w tygodniu, raz to stanowczo za mało.

Marek45 skomentował(a) ten Hela film 2 godziny 14 minut(y)

Wybieram się na Pomorze Zachodnie, może w tym roku odwiedzę Strączno?

Półwysep Strączno

Piękne tereny, niestety ostatnio zaniedbane. To tam kiedyś odbywały się zloty młodzieży, a do przystani dopływał statek.

administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 30 minut(y)

Kleszczele województwo podlaskie

Kleszczele leżą w województwie podlaskim. Znasz to miasto, napisz coś o nim, może do grupy dołączą też inni mieszkańcy. Tematów jest wiele, życie codzienne, atrakcje, wydarzenia i wiele innych rzeczy. Dołącz do grupy Kleszczele!

Kleszczele
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 34 minut(y)

Kleczew leży w Wielkopolsce

Znasz Kleczew, dołącz do tej grupy. To miasto leży w Wielkopolsce i nie należy do największych, co nie znaczy, że mieszkańcy nie mają nic do powiedzenia. Piszcie co w Kleczewie się dzieje.

Kleczew
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 36 minut(y)

Twoje miasto Kisielice

W województwie warmińsko-mazurskim leżą Kisielice. To Twoje miasto? Jak się tam żyje, co nowego w Kisielicach. O tym i o innych rzeczach możesz nam opowiedzieć.

Kisielice
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję2 godziny 40 minut(y)

Kietrz Twoim miastem

Chcesz nam coś opowiedzieć o tym mieście, dodaj swój temat. Kietrz Twoim miastem i warto dołączyć do tej grupy. Bądź aktywnym i nie zapomnij, że wiele ważnych rzeczy się dzieje. Czasami nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Kietrz
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 16 minut(y)

Kielce Twoje miasto

Dołącz do grupy Kielce, to Twoje miasto? Możesz dużo zrobić dla lokalnej społeczności. Pisz o tym, co się w Kielcach dzieje, tak, żeby też i inni się o tym dowiedzieli. Miej oczy otwarte na wszystko.

Kielce
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 22 minut(y)

Kęty to moje miasto

Każdego, kto był kiedyś w tym mieście zapraszam do uczestnictwa w tej grupie. Kęty Twoim miastem! Pisz, nadawaj, bądź aktywnym. Możesz promować swoją firmę, swoja osobę. Możliwości masz wiele, wykorzystaj je.

Kęty
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 26 minut(y)

Kętrzyn Twoim miastem

Kętrzyn, Twoim miastem. Mieszkasz w okolicach, dołącz do tej grupy i pisz co się w Ketrzynie dzieje. Miałem okazję być kiedyś w tym mieście dlatego też jestem w tej grupie. Dołącz i Ty, jeżeli znasz to miasto.

Kętrzyn
masaz Wolsztyn udostępnił(a) zdjęcie w galerii: Masaz Wolsztyn zdjęcia 13 godziny 30 minut(y)

Wieczorem wybralam sie na zbior dziurawca. Spotkalam bardzo sympatycznych i zarazem zdziwionych ludzi, ktorzy pytali, co za ziolo zbieram. Niektorzy pytali o zielsko i na co mi jest potrzebne? Ja w srodku tylko bylam cala szczesliwa, ze w tym roku tak obrodzilo, ze chyba zrobie ze 2 litry mojego oleju do masazu, bo wzmacnia i miesnie i kosci. Taki olej kosztuje 25zl za 100 ml, a ja mam bede miec 2 litry za 20zl. Czyz to nie piekne? A potrzebuje do pracy, to niestety trzeba zebrac.

opiekunka Podejrzewam, że taki olej jest dużo więcej wart niż ten kupiony w sklepie. Ile procent dziurawca jest w tym ze sklepu oto jest pytanie? 5 godziny 45 minut(y)
loader
loader
Attachment
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję16 godziny 57 minut(y)

Kępno to Twoje miasto

Kępno to Twoje miasto w którym żyjesz. Dołącz do nas, do Kępna i poznaj nowych ludzi z Kępna i okolicy. Zapraszam wszystkich do rozmowy, tak, żeby lepiej nam się żyło. Dodajcie swój oryginalny temat i powiadomcie znajomych, że jesteśmy.

Kępno
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję17 godziny 16 minut(y)

Kępice moim miastem

Dołączcie do grupy Kępice, mieszkacie w tej miejscowości lub w okolicach piszcie co się ostatnio u Was wydarzyło. Jest wiele rzeczy o których warto pisać, warto czasami zainicjować jakiś temat, może znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania.

Kępice
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję18 godziny 41 minut(y)

Kędzierzyn-Koźle Twoim miastem

Jeżeli już tutaj jesteś to dołącz do tej grupy i pisz co w Twoim mieście nowego się dzieje. Może warto zwrócić uwagę na pewne rzeczy, które dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla są bardzo ważne. Bądź z nami, może znajdziesz przyjaciół.

Kędzierzyn-Koźle
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję22 godziny 19 minut(y)

Kcynia moje miasto

Chcesz, dołącz do grupy Kcynia. Pamiętaj warto mieć zawsze wielu sprawdzonych przyjaciół. Może ich tutaj znajdziesz. Dołącz do na do grupy Kcynia i pisz co u Was się dzieje.

Kcynia
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję22 godziny 22 minut(y)

Kąty Wrocławskie Twoje miasto

Uważasz, że Kąty Wrocławskie są Twoim miastem, bardzo dobrze, dołącz do tej grupy i pisz. Zapewne tematów jest bardzo dużo. Od Ciebie zależy, który poruszysz. Bądź z nami, pisz na tej stronie. Może znajdziesz przyjaciół, wszystko jest możliwe.

Kąty Wrocławskie
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję22 godziny 31 minut(y)

Kazimierza Wielka moim miastem

Chcesz to bądź z nami z grupą Kazimierza Wielka i napisz nam o tym mieście, jak się w nim mieszka. Dołącz do tej grupy i szukaj ludzi, którzy będą jak Ty aktywni. Wspólnie można zrobić wiele rzeczy. Kazimierza Wielka Twoim miastem.

Kazimierza Wielka
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję22 godziny 34 minut(y)

Kazimierz Dolny to moje miasto

Kazimierz Dolny to piękne miasto. Jak się w nim mieszka, jak żyje? Zapraszam wszystkich do dyskusji na ten temat. Pewnie znajdą się tacy, co mieszkają w Kazimierzu Dolnym i okolicach, jak i tacy, co mieli okazję odwiedzić to miasto. Dołącz do grupy Kazimierz Dolny.

Kazimierz Dolny
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję22 godziny 38 minut(y)

Katowice moim miastem

Wszyscy z nas wiedzą gdzie leżą Katowice, są też tacy, którzy mieszkają w mieście i okolicach. Dołącz do nas, jeżeli mieszkasz w tym rejonie. Jest zapewne wiele spraw, które warto poruszyć, można dodać nowy temat lub pisać dalej w tym. Zapraszam wszystkich do dyskusji. Katowice moim miastem.

Katowice
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję22 godziny 43 minut(y)

Jestem z Kartuz

Kartuzy to moje miasto, tak właśnie jest i pewnie dlatego zajrzałeś na tą stronę. Dołącz do nas do tej grupy i napisz co w Kartuzach nowego. Ciekawe rzeczy się pewnie dzieją i warto o nich też porozmawiać. Jesteś z Kartuz, dołącz do nas.

Kartuzy
Pepe skomentował(a) ten Wiktoria film Wczoraj

Ja przechodzę każdą kwalifikację i jak oczywiście zechcę to zawsze mam pracę, tylko nie zawsze chcę, to inna sprawa.

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

Jak przeprowadzać rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą, kilka ważnych rzeczy.