Przyłącz się!

Dołącz do społeczności, poznaj nowych i ciekawych ludzi!

Zaloguj się przez Facebook
Wszyscy użytkownicy
Zobacz wszystkie
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 41 minut(y)

Jastarnia miasto nad morzem

Byliście, a może mieszkacie w Jastarni, dołączcie do tej grupy i piszcie co nad morzem się dzieje. Dzieje się dużo, szczególnie latem, gdy rzesze turystów jadą nad morze. Dołącz do Jastarni i nadawaj co nad Bałtykiem.

Jastarnia
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 45 minut(y)

Jasło to moje rodzinne miasto

Nie byłem nigdy w Jaśle, ale mogę powiedzieć, że to też moje miasto. Nie pytajcie dlaczego, tak jest i nic na to nie poradzę. Coś mnie tam ciągnie, może nostalgia, sam nie wiem. Zapraszam wszystkich z Jasła i okolic do uczestnictwa w grupie Jasło. Goście są też zawsze mile widziani.

Jasło
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 50 minut(y)

Ja jestem z Jasienia

Ja jestem z Jasienia i dlatego tutaj się znalazłem. Tak jest, dołącz do nas i pisz o Jasieniu i okolicach. Zapewne dużo wiecie, podzielcie się z innymi tymi informacjami. Wielu ludzi chętnie poczyta.

Jasień (powiat żarski)
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 52 minut(y)

Jarosław moim miastem

Jarosław to nie tylko imię, to też miasto w którym żyje wielu z nas. Zapraszam do udziały mieszkańców Jarosławia jak i okolicznych miejscowości. Może także dołączą do na mężczyźni, którzy właśnie mają na imię Jarosław. Zapraszam wszystkich.

Jarosław
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję3 godziny 57 minut(y)

Jesteście z Jarocina?

Jesteście z Jarocina, dołączcie do mypolonia i piszcie co w Jarocinie nowego słychać. Pewnie się sporo dzieje i będzie o czym poplotkować. Dołączcie do grupy Jarocin i dodajcie swój temat.

Jarocin
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję4 godziny 1 minutę temu

Ja jestem z Janowa Lubelskiego

Jeżeli jesteś z Janowa Lubelskiego możesz być z nami i dołączyć do tej grupy. Napisz nam co w Janowie Lubelskim się w tej chwili dzieje, czym żyją mieszkańcy i z jakimi problemami się borykają. Jesteś z Janowa Lubelskiego, dołącz do nas.

Janów Lubelski
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję4 godziny 5 minut(y)

Janowiec Wielkopolski moim miastem

Możesz dołączyć do naszej grupy. Janowiec Wielkopolski to miasto, z którym się identyfikujesz. Bądź z naszą społecznością z grupą Janowiec Wielkopolski i pisz co w Janowcu się ciekawego wydarzyło.

Janowiec Wielkopolski
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję4 godziny 19 minut(y)

Jestem z Janikowa to moje miasto

Jesteś z Janikowa, to Twoje miasto, możesz być z nami. Dołącz i pisz co w Twoim mieście się wydarzyło. Wszelkie informacje mogą być cenne i zwykle interesują mieszkańców. Dołącz do grupy Janikowo i bądź z nami.

Janikowo
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję7 godziny 30 minut(y)

Jabłonowo Pomorskie Twoim miastem

Jesteś z Jabłonowa Pomorskiego, to Twoje miasto? Bardzo dobrze się składa. Mieszkasz w okolicach, też dobrze. Dołącz do tej grupy i daj nam znać co się u Was dzieje.

Jabłonowo Pomorskie
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję7 godziny 33 minut(y)

Kilka słów o Izbicy Kujawskiej

Mieszkasz w Izbicy Kujawskiej, napisz nam kilka słów o tym mieście. Jest wiele tematów, które warto poruszyć. Dodaj swój lub kontynuuj ten. Pisz o tym co może zainteresować innych ludzi.

Izbica Kujawska
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję7 godziny 36 minut(y)

Iwonicz-Zdrój to miasto w którym mieszkam

Jesteś z tego miasta lub okolic? Iwonicz-Zdrój i okolice to jest to miejsce gdzie mieszkasz? Dołącz do nas i pisz. Jest wiele interesujących tematów, Iwonicz-Zdrój to miasto uzdrowiskowe, wielu turystów i kuracjuszy odwiedza to miasto. Piszcie, co się dzieje, jakie atrakcje mamy w Iwoniczu-Zdroju.

Iwonicz-Zdrój
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję7 godziny 40 minut(y)

Ińsko moim miastem

Bądź z nami, dołącz do naszej grupy, Ińsko Twoim miastem, gdzie żyjesz i pracujesz. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w tej grupie.

Ińsko
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję7 godziny 42 minut(y)

Ja mieszkam w Inowrocławiu

Mieszkasz w Inowrocławiu lub okolicach, dołącz do tej grupy i znajdź nowych przyjaciół. Zainicjuj temat, tak, żeby innych zainteresować. Inowrocław to Twoje miasto, pisz o nim, tak, żeby inni wiedzieli, że się u Was coś dzieje.

Inowrocław
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję7 godziny 45 minut(y)

Imielin moim miastem

Imielin Twoim miastem? Dołącz i pisz, zwracaj uwagę na sprawy lokalnej społeczności. Znajdź przyjaciół, a może swoją miłość. Dołącz do grupy Imielin i bądź aktywnym.

Imielin
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję7 godziny 48 minut(y)

Iłża moim miastem

Jeżeli już tutaj jesteś i zarejestrowałeś się na naszej stronie to możesz dołączyć do grupy Iłża. Iłża to Twoje miasto? Pisz, wypowiadaj się nie pozostawaj w tyle. Czasami warto innym zwrócić uwagę na rzeczy, które nie zauważają.

Iłża
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję9 godziny 57 minut(y)

Moje miasto to Iłowa

Iłowa to właśnie Twoje miasto, gdzie pracujesz i żyjesz. Tutaj się też wiele dzieje, więc pisz o tym i daj nam znać. Inni też się dowiedzą, podziel się z nimi tymi wiadomościami. Dodaj swój temat i zapoczątkuj dyskusję. Iłowa to Twoje miasto.

Iłowa
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję10 godziny 2 minut(y)

Iława Twoim miastem

Iława to przecież Twoje miasto. Chcesz to pisz co w Iławie się zdarzyło, inni też z przyjemnością pewnie przeczytają. Dołącz do naszej grupy Iława i poznaj nowych ludzi.

Iława
administrator rozpoczął(a) nową dyskusję10 godziny 5 minut(y)

Hrubieszów to moje miasto

Wszystkich z Hrubieszowa i nie tylko zapraszam tutaj. Dołączcie do nas i piszcie o Hrubieszowie i okolicach, o wydarzeniach, o historii i teraźniejszości. Hrubieszów Waszym miastem.

Hrubieszów